درباره ایران مهد

ایران مهد بزرگترین و معتبرترین سامانه تخصصی اطلاع‌رسانی و ثبت نام مهد کودک ها، پیش دبستانی ها، خانه های کودک و بازی می باشد. شما والدین عزیز می توانید از بین صدها گزینه، بهترین ها را با مناسب ترین قیمت و کیفیت برای فرزند دلبندتان انتخاب کنید.
ایران مهد سعی دارد تا با گردهم آوردن تمام مهد کودک ها و پیش دبستانی ها، به شما این امکان را می دهد که بهترین انتخاب را داشته باشید. با استفاده از امکانات و تخفیف های موجود در سایت ایران مهد می توانید به راحتی مهد کودک ها و پیش دبستانی های اطراف خود را شناخته و با صرفه جویی در وقت و هزینه ی خود، خریدی امن و آسان را تجربه کنید.

ما با سنجش نیازهای والدین در سطح جامعه به این مطلب رسیدیم که یک سیستم منسجم و کارا برای مقایسه و ثبت نام آنلاین مهد کودک ها و پیش دبستانی ها یکی از بزرگترین نیازهای والدین امروز است.

 برخی از خدمات ایران مهد

امکان ثبت نام آنلاین مهد کودک ها و پیش دبستانی ها

امکان جستجو و خرید به صورت آنلاین از خانه های کودک و خانه بازی کودکان

امکان مقایسه مهد کودک ها و پیش دبستانی ها از لحظ قیمت، کیفیت، و تمامی شرایط ها در هر منطقه

امکان جستجو راحت و سریع نزدیک ترین مهد کودک ها و پیش دبستانی ها با استفاده از فیلتر های مختلف

امکان ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه به صورت امن و آسان

امکان مشاهده نظرات سایر والدین برای انتخاب بهتر شما عزیزان

امکان معرفی بهترین مربی ها و پرسنل به مهد کودک ها

مزایای ایران مهد چیست؟

شما والدین عزیز می توانید با استفاده از سایت ایران مهد در هر نقطه ای که هستید با چند کلیک به صورت امن و بسیار آسان به مهدکودک ها و پش دبستانی های اطراف خود دسترسی داشته باشید، و تمامی اطلاعات، عکس ها، آدرس، و نظرات دیگر والدین را مشاهده کنید و همان جا اقدام به ثبت نام فرزند خود کنید، لازم به ذکر است که ثبت نام نیازی به پرینت ندارد و همان پیامک ارسال شده به گوشی شما بعد از خرید برای ثبت نام مهد کودک و پیش دبستانی کافی می باشد.

هدف ما:

هدف ما در ایران مهد تبدیل شدن به بزرگترین بستر تخفیف و ثبت نام آنلاین تمام مهدکودک ها و پیش دبستانی ها، خانه های بازی، خانه کودک در تهران و به زودی در سراسر کشور می باشد.